KONST / Litografier / Färglitografi 13253381
nr 1325 3381
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/360. Motivet: 43x50cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 21:02:26
1.000 kr
1.200 kr